Apie mus

Jei niekada negirdėjote nieko apie CLOUD LINE – pažadame, džiaugsitės, kad tuoj pat su mumis susipažinsite. O jei mus jau žinote, esame be galo dėkingi, kad galime vadinti jus savo draugais.

2016 m. S. Jokužio leidykla-spaustuvė sukūrė naują projektą pavadinimu CLOUD LINE. Tai prekės ženklas, kurį sudaro naujos kartos užrašinių, darbo knygų, kanceliarinių prekių bei aksesuarų linija.

Išskirtinių darbo knygų ir užrašinių gamybai pritaikyta speciali blokų kraštų dažymo technologija, leidžianti padengti kraštus tokiu pat raštu kaip ir viršelis.

Mūsų limituotos kolekcijos darbo knygos gaminamos Lietuvoje nuo pirmų knygos puslapių. Prisiliečiame prie kiekvieno gamybos etapo, kad išlaikytume aukščiausią kokybę, kuri jus džiugintų ištisus metus, o išskirtiniai popieriniai, Eco odos ir tekstiliniai viršeliai parinkti atsižvelgiant į Jūsų norus.

Pagrindinės kolekcijos yra riboto leidimo, taip išsaugant jų autentiškumą ir atskiriant savo produktą nuo masinės rinkos. Kiekviena knyga turi savo kortelę su knygos pavadinimu, aprašymu bei individualiu numeriu, kuris reiškia, kad tik Jūs vienas turite šią knygą, pažymėtą šiuo numeriu.

Siekdami mažinti aplinkos taršą, nuo 2020 m. atsisakėme plastikinių maišelių, į kuriuos pakuodavome knygas. Juk akimirką trunkantis naujumo įvaizdis, kol išpakuosite knygą, neturėtų būti svarbesnis už tūkstančius maišelių, kurie ilgus metus irs gamtoje.

CLOUD LINE produktų linija sukurta modernioms, inovatyvioms, stilingoms ir nuo naujausių tendencijų neatsiliekančioms asmenybėms. Su lyg kiekviena kolekcija mes stengiamės tobulėti ir žmonių kasdienybėje pozicionuoti kaip priemonė, palengvinanti planuoti visiems taip brangų laiką.