fbpx

Apie mus

Mūsų istorija

 

Jei niekada negirdėjote nieko apie CLOUD LINE – pažadame, džiaugsitės, kad tuoj pat su mumis susipažinsite. O jei mus jau žinote, esame be galo dėkingi, kad galime vadinti jus savo draugais!

2016 m. S. Jokužio leidykla-spaustuvė sukūrė naują projektą pavadinimu CLOUD LINE. Tai prekės ženklas, kurį sudaro užrašinių, darbo knygų, kanceliarinių prekių bei aksesuarų linija.

Kuo mes ypatingi? Išskirtinių darbo knygų ir užrašinių gamybai pritaikėme specialią blokų kraštų dažymo technologiją, leidžiančią padengti kraštus tokiu pat raštu kaip ir viršelis. Tokiu būdu knyga tampa vientisu kūriniu, kuris, tarsi ryškus stiliaus akcentas, traukia kiekvieno akį.

Mūsų limituotos kolekcijos darbo knygos gaminamos Lietuvoje nuo pirmų knygos puslapių. Prisiliečiame prie kiekvieno gamybos etapo, kad išlaikytume aukščiausią kokybę, kuri džiugintų jus ištisus metus.

Palaikome Lietuvos menininkus, tad ne kartą mūsų kolekcijas puošė lietuvių dailininkų darbai, tarp kurių ir Algio Kriščiūno, Dalios Kirkutienės bei Klaipėdos jūrų muziejaus delfinų! (Taip taip, perskaitėte teisingai 😊 Vieną iš užrašinių kolekcijų puošė delfinų tapyti piešiniai).

 

Apie darbo knygas

 

Kasmet naujai pasirodančios darbo knygų kolekcijos yra riboto leidimo, taip išsaugant jų autentiškumą ir atskiriant savo produktą nuo masinės rinkos. Kiekviena knyga turi savo kortelę su knygos pavadinimu, aprašymu bei individualiu numeriu, kuris reiškia, kad tik Jūs vienas turite šią knygą, pažymėtą šiuo numeriu.

Siekdami mažinti aplinkos taršą, nuo 2020 m. atsisakėme plastikinių maišelių, į kuriuos pakuodavome knygas. Juk akimirką trunkantis naujumo įvaizdis, kol išpakuosite knygą, neturėtų būti svarbesnis už tūkstančius maišelių, ilgus metus irstančių gamtoje.

Vertiname gyvą bendravimą su savo klientais, tad su komanda dalyvaujame įvairiose parodose. Galbūt jau esate mus sutikę kasmetinėje Vilniaus knygų mugėje ar kauniečių mėgiamoje parodoje Moters Pasaulis? 😊 Savo prekės ženklą ne kartą pristatėme ir užsienio parodose: „Insights-X“, „Paperworld“, Vokietijoje, “Svenska Mässan Göteborg“, Švedijoje, kuriose užsienio auditorijas supažindinome su lietuvišku prekės ženklu.

Gėriu reikia dalintis (😊), tad bendradarbiaujame su knygynų tinklu „Pegasas“, KNYGOS.LT, „Onija“, „Baltas ir Butikas“.

 

CLOUD LINE produktus kuriame su intencija dalintis savo kūryba, teigiamomis mintimis ir tikrumu, kurio kartais taip trūksta. Labai vertiname ryšį su klientais ir kiekviena nauja šypsena gavus mūsų užsakymą yra didžiulis įvertinimas mums.